Kontakt os

Regatta Silkeborg | Kedelhuset

Papirfabrikken 72

DK-8600 Silkeborg

Denmark

 

Telefon:

[+45] 8680 1617

 

E-mail:

Trine Valentin, Festivalleder:

trine@regattasilkeborg.dk

 

Rebecca Arnaldo, Eventkoordinatorelev:
rebecca@regattasilkeborg.dk

Martin Damgaard, Projektledelse:
martin@regattasilkeborg.dk

Peter Green, Projektledelse & Kommunikation:
peter@regattasilkeborg.dk

Magnus Erreboe, Kunstnerisk Leder:
magnus@regattasilkeborg.dk

Kent Fløe, Produktionsleder:
kent@rockcrew.com

Majbritt Mikkelsen, Presse & Kommunikation:
majbritt@regattasilkeborg.dk

Trine Valentin Sølgaard Min

Trine Valentin Sølgaard

Festivalleder